צילום: באדיבות המשפחה

הלידה המשותפת של מאמני נורדיה: לי-אור קן-דרור ואלירן ממן חולקים יחד עבודה משותפת – אימון קבוצת נערים ג' של בית"ר נורדיה ירושלים. אלא שהחל מהשבוע שעבר זה לא הדבר היחידי שמשותף לשניהם, זאת לאחר שהנשים שלהן כרעו ללדת בדיוק באותו יום. והשיא? אלירן החליט לקרוא לבתו ליאור, בדיוק כמו השם של חברו לצוות האימון.

משפחת ממן. צילום: באדיבות המשפחה

האירוע יוצא הדופן התרחש בשבוע שעבר, כשלזוג ממן נולדה תינוקת בהדסה עין כרם ואילו למשפחת קן-דרור נולד תינוק בשערי צדק. "היה מאד מרגש לגלות שלמי שיאמן ביחד איתי בעונה הקרובה נולד תינוק ממש בסמוך להולדת התינוקת שלי. אני בטוח שנהיה צוות מנצח", אמר השבוע ממן. כשקן-דרור מוסיף: "הוספנו חיזוק גברי ונשי למחלקת הנוער הגדלה ומתפתחת, עכשיו נוכל לדבר על כדורגל לא רק במהלך היום אלא גם בשעות הקטנות של הלילה".

ואיך קוראים לדור ההמשך? במשפחת קן-דרור בחרו את השם גולן ואילו במשפחת ממן בחרו את השם ליאור, בדיוק כמו שמו של המאמן השותף של אלירן לקבוצת הנערים.

הברית של משפחת קן דרור. צילום: באדיבות המשפחה

מלבד סיפור הלידות, נראה כי משהו טוב קורה במחלקת הנוער של נורדיה שמתרחבת משמעותית בעונה הקרובה ויהיו בה שש קבוצות. ב-24 וב-25 ביולי יתקיימו מבחנים למחלקת הנוער לשנתונים 2002-2008. המבחנים יתקיימו בעמק הארזים בשעה 18:00.