נורדיה. צילום: אביתר אזולאי

בית"ר נורדיה ירושלים פתחה אמש (ד') באופן רשמי את עונת 2018/2019 עם אימון פתיחה חגיגי. בתפריט: מופע פירוטכני, תופים והרבה בלגן. חיובי, כמובן.

עשרות אוהדים הגיעו למתחם האימונים בעמק הארזים וליוו בשירה את השחקנים שעלו על הדשא. מול התופים, האבוקות והשירה האדירה השחקנים לא היו יכולים להישאר אדישים והאימון הופסק מספר פעמים כאשר השחקנים באו להודות לאוהדים.

מעבר לחגיגות, היה גם אימון על הדשא, שם ערך המאמן שלומי עמר הופעת בכורה. לצידו עמד עוזר המאמן ציון זקן, עד לא מזמן שחקן פעיל בקבוצה

  צילום: אביתר אזולאי

כ-20 שחקנים השתתפו באימון הפתיחה כאשר הבולטים שבהם הם המגן הימני יונתן זדה, החלוץ אסף גובזה, הקשר דיויד גומז, הקשר האחורי אדי דדון ושחקן הכנף דביר ברוך שממשיכים מהעונה שעברה והרכש החדש דור קוסטנטינוס שהגיע מהפועל ירושלים

גם הבלם אוראל בניטח שסיים את העונה שעברה בשלב מוקדם עקב פציעה, וכעת מתאושש מניתוח ערך אימון ריצה קל. בשלב זה מתקיימים עימו מגעים לגבי העונה הקרובה.

צילום: אביתר אזולאי

למרות האווירה החמה והעובדה שמדובר באימון ראשון המאמן עמר לא ויתר לשחקנים וערך אימון מלא שכלל הרבה מאוד תרגילי כושר שנועדו בראש ובראשונה להחזיר את השחקנים לכושר משחק לאחר פגרה שארכה כמעט שלושה חודשים.