אוהדי בית"ר נורדיה. צילום: ינון פוקוס

במשך דקות ארוכות זה נראה רע מאוד עבור בית"ר נורדיה ירושלים. אחרי ההפסד במחזור הפתיחה של ליגה א' דרום, קבוצת האוהדים נקלע אמש (שבת) לפיגור והיתה בדרך הבטוחה להפסד נוסף. אלא שמהפך ענק הביא אותה ל-3:4 מדהים ושלח את האוהדים לחג סוכות הכי שמח שיכול להיות.
הפתיחה, כאמור, היתה של המארחים, שעלו כבר בדקה ה-13 ליתרון 0:2 מבטיח עם צמד של עידן שריקי. אלא שנורדיה לא הרימה ידיים וגובזה, שהתגבר על פציעה ורשם לראשונה העונה 90 דקות, צימק בדקה ה-18.
המחצית השנייה נפתחה לא טוב עבור הירושלמים, שראו את אשדוד עולה ל-1:3, חצי שעה לסיום. אך במקום ליפול לדיכאון, שלקני נורדיה ביצעו מהפך מדהים בדרך לניצחון ענק.
זה התחיל עם דניאל טסאו המחליף שכבש בדקה ה-69 והמשיך עם שער שיוויון דרמטי של גובזה (77) שהשלים צמד גדול. 
נגמר? ממש לא. טסאו החליט שגם הוא רוצה צמד ובדקה ה-85 קבע 3:4 לאורחים מירושלים שחזרו הביתה מאשדוד עם 3 נקודות.
"לא הייתי כשיר ל-90 דקות, אבל לפי איך שהמשחק התפתח הבנתי שאני יכול להמשיך", סיפר כוכב הניצחון גובזה ל"מיינט ירושלים". "מהדקה ה-60 כבר כאב לי כל הגוף אבל האמנו. האמת שאין לי מילים לתאר איך זה לחזור לכבוש אחרי כל כך הרבה זמן. זה כמו להתפוצץ.
"אחרי שקיבלנו את השלישי זה היה רגע קשה, אבל אני תמיד מאמין, והאמנתי שאני אתן עוד גול.  כשכבשתי את הגול השלישי כולם כבר הבינו שהרביעי זה רק עניין של זמן, גם אנחנו, גם האוהדים וגם השחקנים של אשדוד. 
"קיבלנו בוסט של חמצן לריאות. זאת הייתה הרגשה של אושר גדול, לא חוויתי משהו כזה במשחקים קודמים. דיברתי עם השחקנים בשעה 3 ו-4 לפנות בוקר, אף אחד לא הצליח ללכת לישון".
במחזור הבא (28.9) מצפה לנורדיה בית מול הפועל אזור, שעדיין לא ניצחה העונה.