הכתבה התפרסמה לראשונה ב ynet. 

המשחק שהפך לתופעת גיימינג פורץ את גבולות המסך: אם גם אתם מצאתם את עצמכם מכורים לאחד ממשחקי האסטרטגיה המובילים של השנים האחרונות - "פורטנייט", ודאי תשמחו לגלות שהגבולות הווירטואליים שלו נסדקים. בקרוב "פורטנייט" יהפוך לחוויה של ממש במסגרת כנס גיימינג ייחודי שמוקדש כולו לתופעה.

גיימרי פורטנייט - התאחדו! (צילום מסך)

מדובר באחד ממשחקי האסטרטגיה הפופולריים ביותר, שבמרכזו גיממפליי שכולו על טהרת ההישרדות: מה הייתם לוקחים איתכם לאי בודד? ב"פורטנייט" לא מחכים לתשובה, ושולחים אתכם להתרסק מעל אי מבודד כשלרשותכם גרזן אחד בלבד. מכאן, המטרה היא להצליח להקים את המבצר שלכם, לשמור עליו ולהצליח לשרוד במציאות המורכבת של החיים על האי, יחד עם עוד שחקנים שגם הם מוכנים לעשות הכל כדי להגן את המבצר שלהם.

עכשיו, ההזדמנות להיות השורד האחרון הופכת למציאות של ממש: כנס שלם שכולו מוקדש לפורטנייט ייערך ב-15 ביולי בגני התערוכה בתל אביב. האירוע יכלול לא רק חוויה מהנה של דוכנים ומתקני לונה פארק, אלא גם יספק כלים עבור השחקנים לפיתוח יכולת המשחק ולימוד אסטרטגיות.

בנוסף לגיימרים, יגיעו לאירוע כמה מהיוטיוברים המובילים בישראל - שכבר צוברים אלפי צפיות לסרטוני הגיימפליי שלהם. בין המשתתפים תוכלו למצוא את VADIMO, Ramen Gaming, FireWolf, EITANPOD ועוד שמות מוכרים, שייתנו טיפים להצלחה במשחק. מחיר כרטיס לאירוע נע בין 99-79 שקלים.