הפעם בדקנו כדורי גרנולה מתוקים, שוופס תפוז וממרח טחינה עם שוקולד. וזה מה שחשבנו.

אשכולות גרנולה to go
תלמה משיקה את אשכולות גרנולה to go , כדורי גרנולה פריכים בשקית אישית בטעמי שוקולד מריר, אגוזים או שקדים ודבש. מתאימים לאכילה כחטיף או כנשנוש בין הארוחות. המוצר מגיע במארז של 5 שקיות אישיות, כל שקית במשקל 23 גרם.

צילום: יח"צמה חשבנו?
מכירים את זה שאתם פותחים שקית גרנולה עם תוספות וחלק מהחתיכות דבוקות אחת לשניה? אז זה מה שהחטיף הזכיר לנו במבט ראשון. תלמה כאילו לקחה הגושים הכייפים האלה שאנחנו אוהבים לנשנש והפכה אותם לחטיף מוצלח. ניסינו את אשכולות הגרנולה עם שקדים ודבש.

החתיכות קרנצ'יות ומתוקות, מגיעות בשקיות קטנות ומדודות שזה מצויין, רק שבמקרה שלנו שקית כזאת חוסלה צ'יק צ'ק ומיד פנינו לפתוח שקית שנייה. למזלנו מיד נדלקה הנורה האדומה שהזכירה שגם אם המוצר מכיל רכיבים בריאים יותר מאשר חטיפים אחרים, כולל שיבולת שועל מלאה וסיבים תזונתיים, עדיין מדובר בחטיף שמכיל גם כפית סוכר לכל מנה וסירופ גלוקוז.

שורה תחתונה: חטיף טעים, עדיף על ביסלי וצ'יפסים למיניהם.

מחיר: כ–10 שקלים למארז.

ערכים תזונתיים: 101 קלוריות לשקית של 23 גרם, 1.9 גרם חלבונים, 17.1 גרם פחמימות מתוכן 4.9 גרם סוכר ו 0.8 גרם סיבים תזונתיים, 2.9 גרם שומנים מתוכם 1.1 גרם שומן רווי ו92 מ"ג נתרן. 

צילום: יעל האןממרח טחינה עם שוקולד ללא תוספת סוכר
חברת אחוה, משיקה ממרח טחינה עם שוקולד ללא תוספת סוכר. הממרח החדש מכיל 42% טחינה משומשום מלא, ללא סוכרים, ללא שומן טרנס, ללא כולסטרול, דל מאוד בנתרן ואינו מכיל צבעי מאכל. מתאים כממרח מתוק בכריכים, לעוגות ועוגיות.

מה חשבנו?
בשורה התחתונה מדובר בממרח טעים. השילוב בין השוקולד לבין הטחינה הוא כזה שלא נותן לטעם אחד להשתלט על השני ופרוסת לחם עם הממרח היתה תענוג כמו כל פרוסת לחם עם שוקולד. הממרח מכיל 42% טחינה משומשום מלא ועשיר בערכים תזונתיים כגון סידן, חלבונים, ברזל וסיבים תזונתיים. הוא ללא תוספת סוכר ומומתק באמצעות מלטיטול כך שרמת המתיקות לא נפגעה כתוצאה מהיעדר הסוכר. מה שכן, כמו כל טחינה גולמית הוא נדבק לחיך ומשאיר תחושה פחות נעימה בפה וגם מכיל שמן צמחי ולא כתוב מאיזה סוג.

שורה תחתונה: ממרח שוקולדי טעים שנראה בריא יותר ממרחי שוקולד אחרים.

מחיר: 11-13 שקלים ל-400 גרם.

ערכים תזונתיים: 483 קלוריות ל-100 גרם, 11 גרם חלבונים, 39 גרם פחמימות מתוכן 37 גרם סוכרים רב כהלים, 8 גרם סיבים תזונתיים, 38 גרם שומנים מתוכם 111 גרם שומן רווי, 37 מ"ג נתרן, 365 מ"ג סידן ו 3 מ"ג ברזל.

צילום: סטודיו יפאורה

Schweppes תפוז
יפאורה משיקה טעם חדש של שוופס תפוז בתוספת פרי אמיתי.

מה חשבנו?
המשקה פחות מתוק ממשקאות תפוז מוגזים אחרים שקיימים בשוק והדעות לגביו היו חלוקות, היו שממש אהבו, דווקא בגלל שהוא קצת פחות מתוק והיו שהרגישו שהוא לא מספיק מתוק עבורם.

מחיר: 6.60 שקלים לליטר וחצי.

ערכים תזונתיים: 35 קלוריות ל-100 מ"ל, 8.7 גרם פחמימות.