שירות התקנת אפליקציית True caller במכשירי סלולר מתמודדת עם תופעה שהולכת ומחמירה עם הזמן היא ריבוי שיחות ה Spam (שיחות שיווק) כולנו מקבלים שיחות שיווק מטרידות, מדובר במכירת קרקעות, בחברות השקעה, חברות ביטוח ואפילו מוכרי סלולר וכולם מבטיחים לנו הרים וגבעות... האפליקציה הזו מסייעת לחסום את התופעה. אנו נותנים שירות ייחודי בין חנויות הסלולר בתלפיות להתקנת אפליקציה זו.  

אילוסטרציה. צילום: pixabay

שיחות מאנשי שיווק

מי מאתנו לא קיבל ומקבל שיחות שיווק מסוגים שונים ומשונים, מדובר במכירת קרקעות, בחברות השקעה, חברות ביטוח ואפילו מוכרי סלולר כולם מבטיחים לנו הרים וגבעות. סוגים נוספים הם חברות לאחזקת מכשירים חשמליים..."איזה מכשירים יש לך בבית?" מה זה עסקך? תרומות לעמותות וכן סקרים של חברות שונות ובימים אלה סקרי בחירות. למי בכוונתך להצביע? ומישהו רושם באיזה מקום שאתה אוהד של מפלגה כזאת או אחרת.

תרומות

תוכלו לתרום לילדים חולי סרטן מסכנים? 80% מהתרומה מועבר לשכרם של מפעילי העמותה ורק 20% לילדים המסכנים וכמו כן הם מוכרים את מספרך לעמותות אחרות. "בן אדם נדיב שתורם... צלצלו אליו..."

שאלות מטרידות

וכאן באות גם שאלות ממש מטרידות, "אני רוצה לקבוע פגישה עם הסוכן אבל אני רוצה לוודא שיש לך יותר מ 200,000 שקל מזומן להשקעה אחרת לא שווה לנו לבוא". אנחנו צריכים למסור למישהו מידע הנוגע לכספים הפרטיים שלנו? ולמרבה הצער אפילו נוכלים שמחפשים קורבנות...

מה קורה כשאנחנו משיבים לשיחת הסלולר

למרבה הצער ברגע שהשבת על השיחה את או אתה במצב לא נוח. לנתק לסוכן את הטלפון בפנים? אנחנו לא אנשים כאלה, לא כך חינכו וגידלו אותנו. אנחנו חביבים ומנומסים ועל כך בדיוק בונים האנשים בצד השני של הקו.

להעליב את הצד השני? גם הם או הן לא במצב אידיאלי. לשבת ולצלצל לאנשים שעה אחר שעה ולקבל ניתוקים והתחמקויות "צלצלי לי בעוד שעה, אני באמצע משהו", "בדיוק סגרתי עם סוכן על הנושא הזה" הטלפנים והטלפניות מקבלים במקרה הטוב שכר מינימום ובמקרה הגרוע אחוזים מהצלחותיהם. וכאשר מדובר בשכר מינימום, אם אין להם די הצלחות הם מפוטרים... אז עוד לפגוע בהם?

האפליקציה תראה לך מי מתקשר, במקרים רבים היא "מפצחת" מספר חסום, כמו כן מופיעות הודעות כגון

Spam ו - "מצלצל בכמויות חריגות" המהוות עבורך אזהרה מפני משווקים.

שיחות מחברים, קרובי משפחה ועסקים להם אנו מעוניינים להשיב

מובן שאנחנו מקבלים שיחות רצויות, גם כאן כדאי לנו לדעת מראש מי מצלצל, כך נוכל להכין את עצמנו לשיחה. האישה מבקשת לקחת אותה מהסופר... הילד מסיים את החוג... קופת חולים מתזכרת בנושא התור שנקבע לך...

התקנת האפליקציה במכשיר הסלולר שלך

מדובר בהתקנות שונות למכשירי אנדרואיד ואפל, כמו כן קיימות התקנות שונות לדגמים שונים. ייתכן גם ופצחנים Hackers מנסים להעלות אפליקציה ולהכשיל אתכם. Google Store יאתר אותם ויסלקו אותם, אבל אולי זו אותה חצי שעה שבה ההתקנה הזדונית שלהם פעילה.

מובן שנתקין לכם את האפליקציה בעברית או בשפה אחרת שאתם מעדיפים.

השירות שלנו הוא ייחודי בין חנויות הסלולר בתלפיות! ועד כמה שידוע לנו אין חנויות סלולר נוספות המתקינות את האפליקציה בירושלים. עובדינו בקיאים בנושא ויתקינו עבורך את האפליקציה בכל מכשיר סלולר הקיים כיום בשוק !

בואו, תשאלו אותנו. אנחנו כאן עבורכם.  ריפון – חנות סלולר בירושלים