ועידת העסקים השנתית של ידיעות תקשורת נכנסה אל יומה השני. מאות בעלי עסקים מכל רחבי הארץ התכנסו לפאנל העסקי בו לקחו חלק אורחים רבים. 

הוועידה השנתית לעסקים של ידיעות תקשורת יצאה לדרך

בין הדוברים היום (שישי, 22.2) היתה חברת הכנסת סתיו שפיר (העבודה) שהתקבלה באהדה על ידי בעלי העסקים. שפיר התייחסה למפץ הפוליטי של גנץ לפיד: ״אני מברכת על החיבור הזה קיוויתי שהוא יקרה הרבה זמן. מאז שנכנסתי לפוליטיקה היה ברור שהסיבה שהדברים תקועים זה שהמחנה הדמוקרטי בישראל, מפוצל ליותר מדי חלקים. אנחנו עכשיו סוף סוף רואים את החלקים מתחילים להתחבר״. 

חברת הכנסת סתיו שפיר בועידת ידיעות תקשורת לעסקים. צילום: גיל נחושתן
.
כשנשאלה על ידי יובל קרני, הכתב הפוליטי של ידיעות אחרונות, האם היא לא מצטערת שמפלגת העבודה אינה חלק מהגוש, השיבה שפיר: "מפלגת העבודה היום התפקיד שלה להיות המנוע שייקח את כל המחנה לכיוון הנכון. אנחנו לחלוטין חלק מהמחנה הזה, אם מפלגת העבודה תיחלש בבחירות האלה, גוש המרכז לא יוכל להקים ממשלה״.
.
צופית גרנט בועידת ידיעות תקשורת לעסקים. צילום: גיל נחושתן
.
צופית גרנט, שחקנית ויוצרת ונשיאת "אנוש" הגיעה לחלוק עם הקהל את סיפורה האישי וכיצד ניתן, למרות הקשיים, להגשים חלומות. ד"ר דורון טל, מומחה לשיווק דיגיטלי, סיפק טיפים ועצות ליצירת קמפיין מצליח וליאור נעמן, סמנכ"ל הקריאיטיב של קבוצת ידיעות אחרונות עסק בצד היצירתי של שיווק העסק בעידן החדש. 
.
ד"ר אייל דורון בועידת ידיעות תקשורת לעסקים. צילום: גיל נחושתן