אנה רובינשטיין. צילום: Vadim Dyment

שם: אנה רובינשטיין -  Ann Rubinshtein

מתקלטת ב: האמת שתקלטתי לראשונה בירושלים ממש לא מזמן, באירוח אצל לולה רדיו ולאחר מכן יחד עם אותה הפקה ניגנתי בפונדק הוסטל בפורים האחרון. זמן קצר לאחר מכן התארחתי בסירא בליין של מארקי פאנק 33:45. בת׳׳א ניגנתי בסליפרס, בוטלג, דופלקס, ק׳ בר, הרצל 16, תדר, בוקסה, בתערוכות ופסטיבלים של אומנות, על גגות, בליינים ובברים שונים.

מי אני: נולדתי בבית שהיתה בו מוזיקה כל הזמן, אבא שלי ז׳׳ל היה מוזיקאי אז שמעתי כל הזמן תקליטים, קסטות וגיטרה, כך שמילדות יש לי את התשוקה למוזיקה. ב-2002 עליתי לארץ מרוסיה, בגיל 17, במסגרת תוכנית סל׳׳ע. אחרי הצבא סיימתי לימודים בבית הספר לתקשורת במסלול הרדיו באוניברסיטת אריאל, ומשם בעצם הכל התחיל. היתה לי תוכנית רדיו אלקטרונית ב-106 FM ובו זמנית עשיתי פודקסטים לכמה תחנות רדיו אינטרנטיות. אחרי הלימודים התחלתי לעבוד ברדיו ובערך באותה תקופה התחלתי להופיע בתל אביב, כשבדרך סיימתי קורס סאונד ב'יואב גרא'.

לפני שנה וקצת התחלתי להפיק פרוייקט עם ודים דיימנט בשם -MUTE- live music broadcas. אנחנו לא מסחריים ומשדרים את התוכניות שלנו בפייסבוק בפורמט רדיו-פודקאסט ובמקביל עושים ויז'ואל ארט. בכל שידור אנו מזמינים שני אומנים או קולקטיבים ומדי פעם גם עושים מסיבות משלנו, גם הן בפורמט של ברודקאסט.

בדרינק: בירה + צ׳ייסר :)) ביום יום כמעט ולא שותה אלכוהול.

בתקליטייה: אני מלומאנית, ויש הרבה מאוד סגנונות שאני אוהבת ומתחברת אליהם, תלוי בתקופה, אבל הסגנון האהוב עלי זה אלקטרוניקה בכל גווניה, ודברים אקספרמנטלים. דאון טמפו, מוזיקה עם סיפור ורגש, אמביאנט.  בסצנת הלילה הולכת יותר לכיוון דיפ טק האוס, אבל שוב תלוי איפה אני מתקלטת ומתי.

בעמדה: אין לי אומן ספציפי ובכלל שום נטיה לפנטיזם כלפי מישהו או משהו מסויים. להיפך, אני מנסה למצוא מוזיקה פחות מפורסמת ואומנים פחות ידועים עם מספר נמוך יחסית של האזנות בסאונדקלאוד שלהם.  

בהצהרה: תעשו מדיטציה! ותקשיבו לעצמכם.

לסאונדקלאוד לחצו כאן.