אריאלה רשף. צילום: פרטי

שם: אריאלה רשף DJ Ariela

מתקלטת ב: אירועים פרטיים כמו בת מצוות, מסיבות נשים שכונתיות, בפאבים - וידיאו, שוקא. אוהבת ומתחברת למגוון רחב של אירועים, ממסיבות של נשים דתיות ועד מסיבות לקהילה הגאה.

מי אני: מאז שאני זוכרת את עצמי החיים שלי סובבים סביב מוזיקה. גדלתי עם אחים שהכירו לי מלא מוזיקה, אייטיז וניינטיז בעיקר. נכנס לי הג'וק של להתעסק במוזיקה, אבל לקח לי הרבה שנים לעשות את זה בצורה מקצועית. לימודים, עבודה, ילדים, אף פעם זה לא הזמן המתאים. אבל זה תמיד היה החלום. וברגע החלטתי ללכת על זה ולהפוך את החלום למציאות. זה התחיל בקורס תקלוט אצל מירי פטל, תקלוט בהתנדבות וכל מיני דברים בקטנה, ומשם התחלתי לרוץ. יצאתי לשנת שבתון, פתחתי עסק, עיצבתי לוגו. התחלתי לתקלט בבת מצוות ובשוקא, מה שעזר לי מאוד להיחשף ולהכיר. אני כיום חלק מקהילת 'עסקטמוני' בקטמונים, ודרך זה מגיעה למלא אירועים קהילתיים כיפיים. כרגע אני רוצה לגדול ולהתפתח לכיוון של חתונות ופסטיבלים עירוניים ושכונתיים. אני אוהבת מוזיקה, אוהבת לרקוד ואוהבת אנשים, אז מבחינתי השילוב ביניהם הוא הדבר הכי מדהים ויפה.

בדרינק: בירה וצ'ייסר של ויסקי.

בתקליטייה: פופ בכלל - אייטיז וניינטיז זה ה־DNA שלי. אבל גם מיינסטרים עכשווי. היום אני מאוד אוהבת מוזיקה ערבית, פופ ערבי, מוזיקת עולם. בכלל כל מה שמשלב בין ז'אנרים, כי זה מי שאני. בסופו של דבר אני אוהבת לראות אנשים רוקדים ונהנים, אז תכל'ס כל מוזיקה שתאפשר לאנשים לעוף וליהנות.

בעמדה: DUA LIPA המדהימה, צפריר יפרח, ריהאנה, שרית חדד - שתי הדיוות הבלתי מעורערות.

בהצהרה: כשאני עושה מה שאני אוהבת זה עושה טוב גם לכל מי שסביבי.

לפייסבוק של Ariela - לחצו כאן.