שירה אבן. צילום: Roy Even

שם: שירה אבן - GuraG.

מתקלטת ב: ברוב הברים בשוק, ובהפקות של הטכנודרום, הבית האומנותי שלי. ניגנתי בפורים בבית אליאנס, ביום הבחירות על הגג של בניין כלל, ביום העצמאות ב'בלוק' בתל אביב ובעיר האירוויזיון (היורווילג') בגן צ'ארלס קלור. בין לבין היו פסטיבלי מוזיקה בכנרת, בערבה, ושתי חתונות (אחת מהן אפילו בסיני). 

מי אני: האמת, זה חלום שאפילו לא ידעתי שקיים בי. בן הזוג שלי זיהה את הפוטנציאל ומאוד עודד אותי לזה ותמך בי לאורך הדרך. תמיד אהבתי לרקוד מכל הלב, ובמסיבות אפשר למצוא אותי באופן קבוע רוקדת בגובה על בר/שולחן/רמקול ומתקשרת עם הקהל (בגובה 1.56 מטר זו גם הדרך היחידה לראות משהו). המעבר לעמדת הדי־ג'יי היה לגמרי טבעי מהמקום הזה. זה התחיל מלנגן מהיוטיוב בשוקא, המשיך לציוד ולליווי פרטני של חברים מאוד טובים בתחום, ספתח במסיבת דירה בנחלאות לפני כמה חודשים, ומשם זה פשוט קרה, ומאוד מהר להפתעתי. אם יש משהו שלמדתי מנסיוני המועט זה שאין על הקהל הירושלמי בעולם, צבעוני, שמח, מגוון, זורם, מרים והכי אוהב שיש.  

בדרינק: הברמנים תמיד צוחקים עלי, אבל תכל'ס, מים. אני בחורה של משהו לנשנש. (-:  

בתקליטייה: אני מנגנת את מה שאני הכי אוהבת לשמוע ומה שמזיז אותי (ובעיקר את המותניים). דאנסהול, מוזיקת עולם, לטיני, אפריקאי, ערבי, אוריינטלי, היפ הופ, שחורה, וגם מיינסטרים כשמתאים.

בעמדה: Lady Leshurr, Tarante Groove Machine, Busy Signal, SHIRAN, N-Fasis.

בהצהרה: WHY BE MOODY WHEN YOU CAN SHAKE YOUR BOOTY?

למיקס קלאוד - לחצו כאן.