גילי גולומב | צילום: פרטי

שם: גילי גולומב - DJ Healer Forza G - כוח לנוע קדימה.

מתקלטת ב: כל רחבי הארץ: ממטולה בצפון, פרדס חנה, תל אביב, עד המדבר בפסטיבל בערבה. ובקרוב גם בצרפת. מקדמת יוזמות שמשלבות מוזיקה, פתיחות ואהבה.

הבית הירושלמי שלי הוא ה'בוגי'. בפורים זכיתי לשמח הרבה לבבות דרכו ומגיעה גם ביום העצמאות. מתקלטת גם באקסטטיק דאנס שהצטרף לא מזמן אל העיר. אלו שתי תנועות מדהימות שנותנות במה לכל גוני האנשים, לחופש וביטוי.

מי אני: בחרתי במוזיקה בעקבות מסע בעולם. נחשפתי לסגנונות, תרבויות וחופש דרך מוזיקה ותנועה והחלטתי להביא את זה איתי לארץ. גיליתי שהמוזיקה מביאה איתה חיבור בין אנשים ואיתה גם חיבור עמוק של האדם אל תוך עצמו, והתחלתי לחקור את עולם הצלילים ממקום של ריפוי ושמחה. בירושלים אני מרגישה בבית כשאני מתקלטת. פתיחות הלב עם המגוון והאמונה בשילוב של מוזיקה בוראים פלא.

בדרינק: מים עם ג‘ינגר ולימון או ג‘ין וטוניק

בתקליטייה: הסגנונות האהובים עלי הם אלו שמרחיבים לי את הלב. מהמקצבים והצבעים שמאיצים את הדופק מהעולם האפריקאי, מוזיקת עולם ודאנסהול, ועד מוזיקה רכה ומחבקת שמלווה מסעות פנימיים מעולם ההילינג והמדיטציה בתנועה.

בעמדה: האומן שנתן לי המון השראה כבר מהתקלוט הראשון הוא Thornato. גם להקת Chancha via Circuito שניגנו לא מזמן בארץ מביאים הרבה אור למוזיקה. Auditory Canvas,Curawaka, ו־Deya Dova מרפאים ביצירות שלהם.

בהצהרה: לנשום, לרקוד, לאהוב.

לסאונד קלאוד - לחצו כאן.