צילום: שמואל כהן

שם: רעות יונה - DJ Reut Yona,   Tut Yona 

מתקלטת ב: תקלטתי ברוב הבארים ברחבי השוק, באירועי חוצות, ביקב בעמינדב ובאירועים פרטיים. לאחרונה גם במסיבת הפורים הענקית והמדהימה בנחלאות ובפסטיבל 'צלילים בעתיקה'. אינשאללה יהיה קיץ של שמחות.

מי אני: מוזיקה מקיפה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי. כילדה עם קשיים, היא היתה עבורי מפלט וריפוי והצלה של ממש. רקדתי בלהקה והרכבתי כוריאוגרפיות בכל הזדמנות. שרתי על כל במה שניתנה לי, וכשלא היתה אז בחדר שעות. הייתי מפרקת כל שיר לכלים וקולות. אחרי הצבא למדתי משחק ב'בית צבי', ובהמשך באקדמיה לאומנויות המופע, וחלמתי לשיר במחזות זמר. משבר נפשי שחוויתי הוביל אותי לשנות מסלול. לאחר ההחלמה חיפשתי מקצוע שבו אני חווה שמחה ומעבירה אותה הלאה. לא העליתי בדעתי לתקלט, אבל שנה וחצי אחרי אני מרקידה אלפי אנשים, וזה אושר פשוט עצום.

בדרינק: זה משתנה בין יין אדום, ויסקי, וקמפרי עם סודה ולימון .

בתקליטייה: כבחורה צבעונית שלא התאימה לשום מסגרת, אני אוהבת את ההזדמנות הצבעונית למקסס בין כל החלקים שקיימים בי. אני מנגנת את כל מה שמעלה אצלי חיוך. בדגש על הכול: פופ, מזרחי, טרייבל, טראפ, ישראלי מכל(!) הזמנים, היפ הופ ורוק. אפשר למצוא אצלי בסט אחד את איב סיימון לצד גוגוש הפרסית, או שירי פסטיגלים ואירוויזיונים אחרי אומן היפ הופ מרוקאי. אושר גדול.

בעמדה: מיסי אליוט, Acid Arab,  מטבוחה פרוג'קט, אבי טולדנו, בריטני ספירס.

בהצהרה: אהבה זה כל הסיפור.