דרנל גרין. צילום: אלכס ניסימוב

שם: דרנל גרין

מתקלט ב: קקטוס Stax ,9 ובקרוב SUB . לאחרונה ניגנתי לראשונה במילק בר שבמועדון הברייקפאסט בתל אביב, בבית נבון ובבית אליאנס. אני גם רזידנט בהפקה שלי - Console.log ורזידנט של הפקה בשם AV בתל אביב.

מי אני: מגיל צעיר יחסית התחיל אצלי ערבוב של רוק, מטאל והיפ הופ, שמאוחר יותר הפך להתמכרות די רצינית, בעיקר למוזיקה אלקטרונית. בכיתה ט׳ עברתי לתיכון מקצועי )חוש״ן(, שלמעשה פתח בפניי את האופציה ללמוד הפקה מוזיקלית. החיבור שלי לתחום היה די מיידי. נשאבתי מהר מאוד לעולם ההפקה, הקלטות, מיקסים ותקלוט. בזמן התיכון ניגנתי בעיקר אלקטרו באזור ירושלים והפקתי רמיקסים ושירים בעיקר לכיף. כיום אני עובד על מופע לייב אלקטרוני ללא מחשב, שמשלב בין מספר סינתיסייזרים, מכונות תופים ואפ־קטים.

בדרינק: בירה/מים/קלאב מאטה

בתקליטייה: כל דבר שאני מוצא למעניין, לרוב האוס. אני מאוד רגיש לאיכות ההפקה והביצוע כי אני נמשך לסאונד גדול, עוצמתי ומדויק. לרוב מסתובב על קו הדיפ/מינימל האוס אבל משאיר ראש פתוח מאוד. כמעט בכל יום אני מוצא אומן חדש שמצליח להפתיע אותי ולהכיר לי סאונד חדש, ולפעמים גם סצנה שלמה שלא הכרתי.

בעמדה: לאחרונה גיליתי את Italo Brutalo , סאונד דארק דיסקו בטמפו נמוך, אגרסיבי וסופר מגניב! מאוד אוהב גם את Bluestaeb , מפיק מקו ברלין צרפת שיוצר ביטים משובחים.

בהצהרה: ! Support your artist friends

לסאונד קלאוד של דרנל גרין - לחצו כאן.