יותם יברוב. צילום: אלי ברקו
שם: יותם יברוב -  DJ Yotam Yabrov

מתקלט ב: חתונות, מסיבות פרטיות, בארים של מרכז העיר (הפונדק, ג'ון סמית', בלו הול), שוק (פרדי, בירבזאר, השכנה), מתחם התחנה ועוד.

מי אני: סורי על הקיטש אבל נכון יהודית רביץ? אז יש לה ביצוע מדהים ל"ניגונים" והיא שרה "שתלתם ניגונים בי", וזה נכון, תכל'ס, כי באמת כל אדם אוסף את המוזיקה שלו מכל מיני מקומות ואנשים ש"שותלים" בו משהו. המשפחה שלי מוזיקלית אז כולם מנגנים (אני על תופים וכלי הקשה) ומכל חדר שומעים משהו אחר. אצל אמא ואבא יש להקות צבאיות וסטנדרטים של ג'אז, אצל אחותי יושבים לראות MTV ואחים שלי מביאים הביתה משינה, היהודים ולינקין פארק. אברהם מהתיכון גילה לי את משפחת מארלי ועם דניאל ביסודי הייתי מקשיב לאייל גולן הישנים, אחרי שחבר שלישי הכניס אותי לתקופת פרוג-מטאל קצרה. בסוף אתה יוצא קצת מהכל. היום אני מבין כמה מוזיקה - מכל סוג - מצילה אותי ומפעילה אותי ומוציאה ממני חיוך בלתי נשלט (:

בדרינק: לא מבין בזה אבל אוהב בהירות כאלה – נגיד חצי קלרסברג מהברז. אה ועם ריפיל קבוע לאורך הערב ושלא יישפך על הציוד.

בתקליטייה: בכללי משתדל תמיד להיות מוכן עם השזאם ולצוד מוזיקות - יש מצב שבצהריים שמעתי משהו מרכב חולף מתחת לבית ובערב זה כבר נכנס לסט במסיבה. מנגן פופ אלקטרוני ועממי + מידי פעם לגלות לקהל גם דברים שהוא לא מכיר.

בעמדה: נראה לי נתחיל מדיפ-האוס כזה נעים, נעבור ללאטין-דאנסהול שהוא כמו סופגניות (יורד ישר ל... אגן), נזלוג למזרחית לא עלינו ונגיע בהמשך לניינטיז, אולדיז, ערבית ואלקטרו. במהירות 105 BPM יש יואב יצחק ובריטני ספירס, וב-130 יש הדורבנים ו-VINI VICI.

בהצהרה: מה אני ביבי? לא יודע. נראה לי שפשוט כדאי להסתובב בעולם עם אוזניים פתוחות ולהקשיב למוזיקה, לעצמכם ולאנשים אחרים.

לעמוד הפייסבוק שלו - לחצו כאן.