ג'ק ברוורמן. צילום: איגור לובנסקי

שם: ג'ק ברוורמן - Sphirala

מתקלט ב: בדרך כלל בטבע, באירועים מיוחדים ולפעמים ברייבים, פאבים, פארקים, וגם חתונות. בירושלים יצא לי להופיע בכמה פאבים כמו החצי תוכי, בפארקים כמו גן שמואל ועמק המצלבה, ברייבים מחתרתיים ואפילו במועדון הפונדק. יצא לי לנגן פעם אחת בחוץ לארץ בפינלנד המדהימה.

מי אני: אוהב מוזיקה מלודית ומיוחדת, ובדרך כלל במקצב מהיר. מאז ומתמיד הייתי מחובר למוזיקה ולקצב במיוחד, אך מעולם לא למדתי תיאוריה ומוזיקה (למעט שיעורי תופים), ולכן החלום שלי היה לדעת איך ליצור אותה בעצמי.

בתיכון למדתי לתופף במשך ארבע שנים, ואז גיליתי את ייחודיות המוזיקה האלקטרונית, ואחרי שנים של הקשבה והנאה החלטתי שאני חייב לנסות בעצמי. עכשיו, אחרי השקעה מרובה של שנים לימדתי את עצמי את כל הכלים הדרושים ליצירה, הפקה והגשה של מוזיקה. התקלוט היה שם מההתחלה, הוא היה הצעד הראשון להבנת המוזיקה האלקטרונית, ולאחר המון אימון וניסיון אני מצליח למקסס כל שתי דקות ולייצר חוויה מלודית מיוחדת ומשולבת סגנונות.

בדרינק: לפעמים ג'ין וטוניק, לרוב בירה, תמיד מים!

בתקליטייה: טראנס מפינלנד זאת האהבה! ובנוסף אני מנגן ברייקים, דראמנבייס, באסים, פסייטראנס, גואה, טכנו, מטאל, רוק, עולם, קלאסית וצ'ילאאוט.

המוזיקה שלי מגיעה מאוסף נרחב מכל הסוגים, מתוכו אני מלקט את היצירות הכי מלודיות ומעיפות. לרוב אני משלב ארבע סגנונות מוזיקליים ומטייל בין שיאים של יצירות.

בעמדה: יש כל כך הרבה כך שאני לא יודע מאיפה להתחיל. כל סט מחדש ומנגן יצירות אחרות. אבל לדוגמא: AavepyoraLemon SlidePavel Svimba, Texas Faggot, Davip, Psilodump, Culprate, The Flashbulb, Zircon, Colombo.

בהצהרה: אם כל אדם ינקה את הגינה שלו, נחיה בעולם נקי!
טוב נוצר מהשקעה, אז תשקיעו בעצמכם ותעשו טוב למי שסביבכם. זה כל מה שמשנה.

לסאונד קלאוד שלו - לחצו כאן.