דיג'יי Ohmar. צילום:  Neateye

שם: עומר יעקב - עומאר (Ohmar)

מתקלט ב: בירושלים אני מנגן בעיקר על רופטופים. ספציפית באירועים של מלחמאמי וארטי פארטי ברחבי העיר. בתל אביב בספוטניק וברדיו.

מי אני: התקלוט תפס אותי לפני שמונה שנים, הפעם הראשונה שלמדתי לעשות מיקס. המון טעמים וסגנונות עברו מאז, והשנה יצאתי בפעם הראשונה לנגן בגיגים בינלאומיים באיטליה ובשוויץ וזו היתה התרגשות גדולה.

למוזיקה יש קשר ישיר לריקוד בעיניי. כשאני מתקלט או מקשיב למוזיקה שאני אוהב, גם הגוף לא נשאר אדיש. אני אוהב מאוד להכתיב אווירה ולספר סיפור דרך סט. זה בעצם להכניס את המאזינים לתוך המוח שלי ולגרום להם להבין לאן אני מכוון. זאת זכות גדולה לייצר חוויה מוזיקלית עבור אחרים. אני מנגן יותר בטבע ופחות בעיר, כי בטבע אפשר לרקוד באמת ולא בכאילו.

בדרינק: רום קפטן מורגן בלי למצמץ.

בתקליטייה: את הסטים שלי מאפיין השילוב (המנצח!) של ביט שבור, בס שמן ועומק או אופי. בתוך הסקלה הזאת יוצא לי לנגן טראנס, גליצ׳ והרבה ממה שהביא אחריו הדאבסטפ. לאחרונה אני מנגן צ׳ילאאוט בתקלוטים, וגם בהם משתקפת המורכבות הזאת שהיא חלק ממני.

בעמדה: זו שאלה קשה, אבל אנסה: Bogtrotter, Tribone, Whitebear, Erothyme, Sorrow, Feverkin, Master minded, Hellquist, Pspiralife, Onionbrain ועוד.

בהצהרה: לחיות זה נדיר, רוב האנשים פשוט קיימים.