דיג'יי Dena. צילום: Ivonne Dippman

שם: דינה גולדברג – Dena

מתקלטת ב: "לאחרונה אפשר למצוא אותי בפורט סעיד (תל אביב) פעם בחודש, מסיבות פרטיות, ובפנקס הקטן בירושלים".

מי אני: "גדלתי בארה"ב, למדתי, הקשבתי, יצרתי וניגנתי על כלי נגינה רבים, והמוזיקה תמיד היתה לי כבית. אני גרה בירושלים רק מספר שנים ולאט לאט אני מגלה, ומתחילה לקחת חלק בסצינה המיוחדת שיש פה. אני רואה פה אנשים עם המון לב, נשמה, וחזון ייחודי. אני באה ממקום שונה מאוד ומביאה השפעות מוזיקליות שונות. תמיד תענוג לראות אנשים נהנים ומתחברים לזווית המוזיקלית שלי. זה הלב והנשמה שמחברים אותנו, ולירושלמים יש את זה בגדול!

"התחלתי לתקלט כי בשבילי זאת הדרך הכיפית ביותר לשתף ולחלוק את החוויות המוזיקליות שלי עם הקהל, וזה נותן המון השראה. לא משנה אם זה במסעדה, או במסיבת טכנו בשעות הבוקר - זה תמיד כיף וכבוד בשבילי. אני מתקלטת עם תקליטים (וינילים) בלבד, סאונד אנלוגי חם שנוגע ללב ולנשמה. אני עובדת עם כמה מאנשי סצינת האנדרגראונד המובילים בירושלים על פרוייקט מעניין ומיוחד שיחשוף אנשים לערכי מוסיקת האנדרגראונד הניו יורקית עליה גדלתי".

בדרינק: "מים!".

בתקליטייה: "במסיבות זה בעיקר האוס, וכל הגוונים האיכותיים שלו, טכנו ומה שביניהם. במקום כמו פורט סעיד למשל (מסעדה) אני מביאה איתי תקליטים של ג׳אז, סול, פאנק, אולד סקול, היפ הופ, בעיקר מניו יורק, וגם קצת דיסקו".

בעמדה: "תמיד מדהים אותי איך תקליט ישן עם גרוב חם ועמוק יכול להרים את כולם. אני מאד אוהבת להפתיע את הקהל וחשוב לי לשתף את המוסיקה ״הלא ידועה״. בקצה השני, היותר מיינסטרים, בכל פעם שאני שמה תקליט של Stevie Wonder, A Tribe Called Quest, או Erykah Badu. אנשים פשוט עפים ותמיד מתחילים לשיר יחד עם השיר".

בהצהרה: "ברחבה כולם שווים ושם זה המקום שבו קסם יכול לקרות. בשבילי מסיבה זו מדיטציה".

לסאונד קלאוד של Dena - לחצו כאן.