דיג'יי L.E.V. צילום: רוי סיגל

שם: ליהי אדמון (L.E.V) 

מתקלטת ב: בדרך כלל במסיבות, מסיבות בית, רייבים, דברים שחברים מארגנים, וגם אוהבת להתארח בווידאו, במזקקה, בקסטה, במחסן ז"ל, ובשאר כוכים קטנים וצפופים

מי אני: התחלתי לתקלט כשעבדתי במיטא בר במרכז העיר. אני תולעת יוטיוב מקצועית, ולאט לאט התחיל אצלי הרגל שאני באה לשים מוזיקה במקום לעבוד מאחורי הבר. הייתי מתקלטת עם מחשב על היוטיוב. פותחת חלונות, עושה פיידים נחמדים, אבל זה היה לגמרי עובד. אחר כך כמובן גיליתי את שאר התוכנות שאני עובדת איתן היום.

בגדול הגעתי לירושלים כסטודנטית למוזיקה במוסררה, ואחרי שנה־שנתיים התאהבתי בעיר, בסצנה, באנשים, בלילות היפים והמוזרים של ירושלים, והרגשתי שיש לי כאן מקום. אני גם יוצרת, כותבת ומפיקה את המוזיקה שלי. כרגע עובדת על האי־פי שלי 'ליהי ולבבות הכוסעמק'.

בדרינק: בירי!

בתקליטייה: בעיקרון התחלתי לנגן מוזיקה מתוך אהבה וצורך לשמוע יותר קולות של נשים חזקות, אומניות שיש להן מה להגיד. אז באיזושהי צורה טבעית אני נמשכת להיפ הופ נשי, אבל לא רק. אני משלבת הרבה סגנונות - כל עוד אני מרגישה שהאומנית מעניינת אותי, בועטת במילים ובמסרים שלה, וזה הלב של מה שמעניין אותי בתקלוט

אני מתחברת לאווירה, לאנשים שמסביבי ולמה שאני רואה, וזורמת עם האינטואיציה, באה רק למקומות שאני רוצה להיות בהם, וזה הכיף שלי בלתקלט.

בעמדה: אני משמיעה כמעט אך ורק נשים, חלקן בכלל לא מוכרות. אני נוברת ביוטיוב ומכירה דברים חדשים. למשל, באני הולידיי, שהיא בכלל דוגמנית וילדת אינטרנט, אבל יש לה מוזיקה מאוד טראשית והזויה. מראפריות כמו MIA ופרינסס נוקיה לטראש מדהים כמו Lil Debbie ו־Cashrina .

בהצהרה: Say what you want!

לסאונד קלאוד של L.E.V - לחצו כאן.