לוסיל. צילום: עמית מזרחי

שם: לוסיל בלקרמן - לוסיל

מתקלטת ב: השנה פחות יצא לי לתקלט בירושלים. תקלטתי לפני כשבועיים בפיקדילי והיה מטורף, קהל צעיר, חם שאוהב לעשות שמח. בשנה שעברה יצא לי לתקלט בקקטוס, וגם שם היה מטורף. הקהל רקד והיה מאוד שמח. בדרך כלל אני מתקלטת בשרלוק פאב, שנמצא בעיר שבה גדלתי, חדרה.

מי אני: מוזיקה בשבילי זה כמו אוויר לנשימה. אני זמרת ויוצרת, ולפני כשנה החלטתי להיכנס לתחום התקלוט. אני גם סטודנטית לתקשורת חזותית בבצלאל כבר שנה שנייה, והמוזיקה והתקלוט מצילים אותי מהלחץ ונותנים לי קצת רוח במפרשים. מבחינה יצירתית, השילוב בין עולם העיצוב לבין העולם המוזיקלי פותח לי דלת להשראה אינסופית. כשעברתי לירושלים גיליתי סצנה מטורפת של דאנס, אלקטרוני, אפריקאי ועוד סגנונות רבים שפשוט פתחו לי את הראש, כך שאין ספק בכלל שירושלים מלאה השראה וכשרונות.

בדרינק: בדרך כלל אני לא שותה אלכוהול כשאני עובדת, אני מעדיפה להיות בראש צלול. המוזיקה מכניסה אותי לסטלת כיף שאף משקה לא יצליח.

בתקליטייה: ג'י האוס - 'האוס עם ביצים', שתמיד פותח אצלי את הערב. אין כמו להרגיש כוח ועוצמה על ההתחלה. בהמשך אני תמיד מפתיעה, שילוב בין היפ־הופ לדאנס רוק, משולב עם קלאסיקות שאין אחד שלא יודע לשיר את כל המילים, וגם ישראלית, שכמובן תלוי בקהל שיודע לפרגן לתוצרת הארץ. אצלי אין הגבלות. מוזיקה טובה היא מוזיקה טובה ומוזיקה שגורמת לאנשים לרקוד ולשמוח זאת המוזיקה שנמצאת אצלי תמיד.

בעמדה: אומנים כמו Cat Dealers, Malaa, Kvsh, Lucky Luck, Ilkay Sencan, Alok ועוד רבים רבים.

בהצהרה: Always dance like nobody’s watching.

לסאונד קלאוד של לוסיל - לחצו כאן.