דיג'יי Refuture. צילום: בן רייזר

שם: יונתן אלפסי – Refuture 

מתקלט ב: פסטיבלים ואירועים פתוחים בטבע. לפעמים בברים, במסיבות אנדרגראונד, וברייבים מחתרתיים בתוך העיר - 'הבורדל הירושלמי'.

מי אני: נולדתי בירושלים, ומאז שאני מכיר את עצמי אני אוסף מוזיקה. בתיכון גיליתי את המוזיקה האלקטרונית, וברגע שהגעתי למסיבות וחוויתי את העוצמה של הדבר הזה לא הרגשתי שיש לי משהו אחר לעשות חוץ מלהתחיל ליצור ספריות של מוזיקה כזאת. זה היה בלתי נמנע מבחינתי. בתקופה ההיא היינו נפגשים החברים, ומשמיעים אחד לשני מוזיקה אלקטרונית. כולנו הפכנו בסוף למתקלטים. אגב, אני לא רק מתקלט אלא יוצר מוזיקה מקורית, בורא ביטים.

בשבילי סט אמיתי הוא סוג של יחסים אינטימיים. מוזיקה היא דרך תקשורת שיש לה כל כך הרבה עומק ומשקל במציאות, והיא משפיעה כל כך עמוק על בני אדם, מה שמאפשר ליצור תקשורת מאוד עמוקה. יש במוזיקה המון דברים שמזכירים מיניות, כמו להרגיש את הבן אדם, לראות מה הצורך שלו באותו רגע, ואז גם לדעת איפה למצוא את המקום בעצמך של לתת לו להתמסר אליך ולהרגיש אותך. 

בדרינק: מים עושה לי הכי טוב בתקלוטים.

בתקליטייה: בייס־מיוזיק, אלקטרו, מינימל וגליצ'. מוזיקת באס היא עוצמות של רגש ומלודיות במין סנכרון יפה עם מקצבים. היא לא שואבת אותך לתוכה ולא כופה את עצמה עליך כמו טכנו או טראנס. היא מאוד מאפשרת לך לבטא את עצמך בצורה של ריקוד, כי היא מאוד דינמית וכל הזמן מתחלפת.

בעמדה: Mr Bill, Hey Dougles, Drumspider.

בהצהרה: העיר הזאת עוברת תהליך מאוד עמוק ובלתי מתפשר דרך מוזיקה. היא משתנה מאוד, ומי שבאמת מקשיב טוב ישמע דברים שלא היו קיימים עדיין בהיסטוריה, ושאנחנו עושים משהו מאוד מיוחד, ממש כאן בירושלים. 

לסאונד קלאוד של דיג'יי Refuture  - לחצו כאן.  

למיקס קלאוד - לחצו כאן.