דיג'יי יואב שוצר. צילום: ריקי רייכמן

שם: יואב שוצר או אצל החברים הקרובים שיטי שיט.

מתקלט ב: בעיקר בקסטה, פרגמון, פרימיטיבו, ובמסיבות ואירועים של חברים.

מי אני: קלאבר תל אביבי לשעבר. עברתי לירושלים לפני שנתיים אחרי תקופה בצפון אמריקה, בעיקר בניו יורק וקצת במונטריאול, שם הפכתי מלהיות סתם בליין לקלאבר. תמיד היה לי משהו עם מוזיקה, אבל את קריירת התקלוט התחלתי במקרה בתקלוט של חבר (תומי בן סימון), שנתן לי סתם לשים שירים בסוף הערב בבר של רון לוי, שהיום הוא חבר ממש טוב, הקברט ז״ל. משם זה המשיך והתחלתי לנגן קבוע בקברט, ולאחר מכן הגעתי לנגן גם בקסטה ובפרגמון, ששם אני רזידנט ועובד גם היום.

כשיצא לי להיכנס לסצנה הירושלמית, שיותר אכפת לי ממנה מאשר מהקריירה בתור די־ג׳יי, התחברתי אליה מאוד משום שקיימת בה הרבה יותר אקלקטיות ואווירת יצירה, בין שזה אומנות, שזה העולם שאני בא ממנו, מוזיקאים, תקליטנים, ובין שזה מקומות בילוי בשונה מתל אביב. זה משהו שהיה חסר לי כשחזרתי מארה״ב והחלטתי להתמקם פה 'פור גוד'.

היום אני מנסה להיות כמה שיותר מעורב וכמה שיותר ליצור בעיר, באירועים של ה'תלתליסטים' בשנה האחרונה, בפרגמון, ובתחנת הרדיו שלי, רדיו תיכון, ששואפת להיות כמו תחנות רדיו אינטרנטיות מהעולם: The Lot, Red Light, nts, n10as, Rinse, Dublab ועוד. אני לוקח חלק גם בכמה פרויקטים וליינים שעתידים לבוא, בכולם עם עוד שותפים שחולקים איתי את הוויז׳ן, כמו Radio Romeo ו־ Life and Death on the Dance Floor, ערבי הקרנות של סרטים דוקומנטריים בפרגמון על תרבות חיי הלילה, בדגש על מועדונים, ודיון על ההשפעות של הנושא המדובר, וגם פרויקטים נוספים שעדיין מוקדם לחשוף.

בדרינק: לונדון מיול

בתקליטייה: באוסף תקליטים הכול מהכול, בדגש על דברים מיוחדים ומקורות של מוזיקת מועדונים. כשמתקלט - דיסקו על כל סוגיו, האוס טכנו, אלקטרו, פנינים מגניבות וכל מה שכיף לרקוד לו.

בעמדה: תמיד יהיה בסט Justin Strauss, Soul Clap Records, Ninja Tune. לאחרונה נכנסתי חזק לקולקטיבים נשיים ומוזיקאיות עם הרבה דברים של Umfang (discwoman), Paramida (love on the rocks), Volvox (jack dept), Honey Dijon וBlack Madonna, Pacotek.

מסר לאומה: Life and Death on the Dance Floor