אוסקה. צילום: G0GA BARREVAS

שם: לי אוסי.

שם במה וכינוי בחיים: אוסקה.

מתקלטת ב: בארץ בעיקר בתל אביב (בית מעריב, בלוק, אלפא, ברקפסט, תדר וכו'), רזידנטית במינימרקט בחיפה, בירושלים בפרגמון קבוע (הבית!), בהיפנוטיק של עמית סטארק, ארטי פארטי, מזקקה ועוד. הערב אנגן בפרגמון לצד ריי הראל ונרקיס טפלר.

מי אני: בת 26, גרה בתל אביב. מפיקה, מוזיקאית , די־ג׳יי ובן אדם. התחלתי בכלל אי שם בגיל 12 לנגן גיטרה ושלל כלים אורגניים. באיזשהו שלב באזור גיל 17 התאהבתי בסינתיסייזרים ומוזיקה אלקטרונית, ולמזלי הסביבה שלי היתה מוזיקלית והפאשן לדגור ולאסוף קטעים היה קיים מגיל צעיר. מאז ומתמיד אהבתי מסיבות, אבל מעולם לא היה לי האומץ לחשוב בכלל על להיות בצד השני של העמדה.

חזרתי מטיול ארוך והתחלתי ביום שאחרי לימודים של שנה במסלול האלקטרוני של רימון. בשנה האחרונה חזרתי לשם כדי להרצות ולבנות את קורס הדי־ג׳יי הראשון - סגירת מעגל נעימה.

מאז מפיקה מוזיקה, ומנגנת המון. חלק מ'ראביטס אין דה סנד' וחלק מליין ה'בור'. כעת יש לי כמה החתמות בלייבלים מקומיים ואיי־פי שיצא ב'קרקטר ההולנדי'. רזידנטית בכמה מקומות בארץ ומנגנת לעיתים בחו״ל, ובעיקר נהנית לקום בבוקר ולעשות את מה שאני אוהבת, בדרך שהיא הביטוי הגבוה ביותר שלי, השליחות שלי בעולם - מוזיקה.

בדרינק: השנה - קמפרי תפוזים, אבל בגדול אין על סאחיות של סודה ומאטה/קולה.

בתקליטייה: מאוד פתוחה לז׳אנרים רבים ומנסה לא לסגור את המיינד שלי למשהו אחד. מאמינה שאומן טוב יידע לעשות את זה בכל ז'אנר מוזיקלי. בתקלוט יאפיין אותי יותר האוס, טכנו, אסיד, טרייבל, אלקטרוניקה, ברייקים בס ומה שטוב.

בעמדה: לאחרונה - Samo Dj, Anthony Parasole, Colossio, Special Request, Ketiov, Cannibal Ink, DJ Stingray, Randomer, Gamma Intel, DJ Overdose, Skatebård, Luke Vibert, עומר אדם.

בהצהרה: אבא שושו בלונים.

לסאונד קלאוד של אוסקה - לחצו כאן.

למיקס קלאוד של אוסקה - לחצו כאן.