רועי שפילמן. צילום: פט פיש פמיליה

שם: רועי שפילמן

מתקלט ב: בירושלים: פרגמון, תלתליסטים. בתל אביב: בית מעריב, תדר, סליפרס, קוקיז, מילק, גמא, וודו וסקסי פיש. בבאר שבע: פורום, וגם בפסטיבלים ברחבי הארץ.

מי אני: בן 31 מנס ציונה. לאחרונה גר בתל אביב. תמיד אהבתי לחקור, לאסוף, ולגלות מוסיקה חדשה. לפני ארבע שנים החלטתי לעשות צעד ולהתחיל לתקלט באופן רשמי. התחלתי בכלל מחתונות בדגש על כאלה מגניבות שהמנעד המוסיקלי בהן רחב. במקביל, דרך שותפים שלי (עמרי סמדר ואיתי צור, "ליברה מיוזיק") נחשפתי יותר ויותר למוסיקת האוס ולחווית הקלאב. ככל שהעמקתי ככה הבנתי שאני לא יודע כלום, גיליתי עולם אין סופי ומרתק שאני עד היום ממשיך לחקור ולגלות בו עוד צדדים וזה הטריפ הכי טוב שיש.

אני מאוד אוהב לנגן בחללים קטנים כמו הפרגמון לדוגמא, יש קסם ייחודי ואינטימיות ברחבות קטנות וההרמות שם הן תמיד הכי כיפיות.

בדרינק: מלא סודה עם קרח ולימון. פה ושם צ'ייסרים של טקילה.

בתקליטייה: כל המנעד שבין דיסקו, האוס וטכנו. השאיפה שלי בכל תקלוט היא להצליח לשלב בינהם בצורה מסונכרנת וככה גם אולי לגרום לקהל להבין את הקשר ביניהם. אני גם מאוד אוהב לשזור קטעי אולד סקול עם קטעים חדשים, וקטעים אורגניים עם קטעים מכניים.

בעמדה: רומן פלוגל, ג'יי די טוויץ', כל מה שיוצא בלייבל RUNNING BACK, בלאק מדונה, עמרי סמדר, ראבו וסנוב, רוברט הוד, בריאן קסלר, פגי גו ועוד רבות ורבים.

בהצהרה: LOVE WILL SAVE THE DAY

לסאונד קלאוד של שפילמן - לחצו כאן.