קרני. צילום: פרטי

שם: שירן שרה קרני.

שם במה: DJ Pnina Shimon

מתקלטת ב: חורקו, פנקס הקטן, רוסטר בשוק מחנה יהודה, וכשקוראים לי מהעירייה כמו ביום העצמאות האחרון, ועוד ועוד.

מי אני: הכול התחיל כשעברתי לירושלים (לפני שבע שנים! הזמן טס כשנהנים), הגעתי ללמוד באקדמיה למוסיקה במחלקת זמרה רב תחומי, הקמתי הרכב של Fאנק תימני "בינת אל פאנק" בשנה השניה ללימודי, ועפנו לנו לגמרי. תמיד הכנתי פלייליסטים עם הרבה השפעות שאהבה נפשי. הכול התחיל מהפסיכדליה הטורקית.

פה התאהבתי בשירה המזרחית ובעיבודים של הרוקנרול מהסבנטיז והפ׳אנק, וככה יצא שהצלילים האלה הפכו להשראה גדולה למה שאני עושה בתור זמרת ויוצרת. כמובן שזה לא אספיק לי, כי מוסיקה היא אין סופית וכך גם אני, ואיכשהו התגלגלתי לעבוד ברדיו jlm.fm. הפכתי לקריינית ששמה מוסיקה מתימן עד יפן והכול פיוז׳ן, הכול מעורבב ג׳אז, בלוז, פאנק מזרחי, מוסיקת עולם וסול. קראתי לעצמי פנינה שמעון יעני נינה סימון רק יותר מזרחית של ארץ ישראל ובום הכול התחבר! יש כבר שם, יש מלא תוכניות ששידרתי והפקתי עם מוסיקה שחפרתי לו את הנשמה עכשיו זה הזמן לתקלט ולהביא משהו אחר.

כיום אני מופיעה עם ההרכב ומשיקה סינגלים חדשים כולל אלבום שני שאיתו נכבוש את העולם אמן! עובדת גם על פרויקט חדש אלקטרוני, מי שרוצה לרקוד שיגיע ב-30.8 לחורקו. בנשימה זאת אני עוזבת את ירושלים אהובתי...

בדרינק: קאמפרי אשכוליות, ג׳ין וטוניק בעיקר בא טוב .

בתקליטייה: פופ ערבי, טורקי בעיקר, תימנית ותמיד יש עוד חדשים מדליקים.

בעמדה: balqees  - זמרת תימנה עכשווית,  demet aklin - זמרת טורקיה

בהצהרה: תרקדו כאילו אף אחד לא רואה! למי אכפת העיקר שאתם עפים.

למיקס קלאוד - לחצו כאן.