יואב מגד (מימין). צילום: ג'ואנה נתן 

שם: יואב מגד.

מתקלט ב: מתקלט ומופיע בכל מקום שרוצים אותי. יצא לי לתקלט בקסטה, בחורקו, ובכל מיני מסיבות ופסטיבלים של חברים. לאחרונה הוצאתי אלבום (כפרויקט הגמר שלי ללימודים במוסררה) ויצא לי להופיע איתו בפסטיבל מוסררה מיקס, במידברן וגם  בטבע, שזה המקום האהוב עלי.

מי אני: מוזיקאי רב תחומי שעוסק בעיקר במוזיקה אלקטרונית פסיכדלית. אני משתמש בבאגים וגליצ'ים דיגיטליים כקונספט מוזיקלי, ובשינויי מקצבים ודינמיקות מהירים בתור מוטיב. עם המוזיקה שלי ניתן לצלול לעומקים בתודעה ולחוות חוויות של עיוות הזמן והמרחב. אני יוצר חוויה כיפית, משונה וחסרת היגיון.

סיימתי בהצטיינות את לימודיי ב'מוסררה, בית הספר הרב תחומי לאומנות' במחלקה 'מוזיקה חדשה', וברשותי אלבומי הראשון שהוצאתי במסגרת הלימודים.

בדרינק: לרוב שותה בירה, לפעמים מתפנק בג'ין אנד טוניק.

בתקליטייה:  בתור די־ג'יי, בדומה ליצירותיי, אני אוהב לנגן מגוון רחב של סגנונות אלקטרונים: D&B, Trap, Glitch, Techno, IDM. אני עובר ביניהם באלגנטיות ותמיד מצליח למצוא את הסאונד המשותף שיחבר בין כל הסגנונות.

בעמדה: אני תמיד אוהב לחפש את הדברים הנישתיים שלא הרבה אנשים מכירים. למשל Siriusmo מגרמניה שעושים הרבה דברים עם סינטיסייזרים, וכן את Igorrr, אבל בעיקר את האלבומים הראשונים שלו. אומן שהכרתי לאחרונה שאני לוקח ממנו הרבה השראה ליצירות שלי נקרא ai.disco. 

בהצהרה: לא כל דבר שנראה לא רגיל או משונה הוא רע. צריך לחקור דברים לעומק לפני ששופטים אותם ותמיד יש עוד מה לחקור.

לסאונד קלאוד שלו לחצו כאן.