מינהל קהילתי פסגת זאב. צילום: אדווה חולי

דרמה בצפון העיר: יו"ר המינהל הקהילתי אהוד רמבח הודח מתפקידו בסוף השבוע, אך הערב (א') לאחר ישיבה בין הנהלת המינהל ונציגי העירייה והוחלט כי יו"ר המינהל ימשיך בתפקידו.

בסוף השבוע, הודח מתפקידו יו"ר המינהל הקהילתי בפסגת זאב, אהוד רמבח ברוב של 5 חברי ההנהלה מתוך 9. "עם הדחתו כדין של אהוד רמבח, עליו לבטל את זכות חתימתו בבנק העמותה, וכמו כן עליו להיזהר שלא לבצע פעולות כספיות או לתת תוספות שכר ואו לבצע הכנסת עובדים ולקבל התחייבויות בשם המינהל הקהילתי, זאב עד להודעה החלטת המינהל מי מהם בעלי זכות החתימה בחשבון בנק העמותה ומי הינו יו"ר כוח אדם", נכתב בפרוטוקול המינהל. עוד נכתב כי מנהל המינהל מ"מ אייל מנדלסון ימלא את מקומו.  

הערב כאמור התקיימה הישיבה במינהל בה הוחלט כי רמבח יישאר בתפקידו. 

רמבח מסר בתגובה: "לקראת החגים שמחים כהנהלה אחת להמשיך להוביל את השכונה בכל התחומים ולמען כל התושבים. שנה טובה".

"כסאו נשמר תחתיו לעת עתה"

חברי האופוזיציה במינהל מסרו בתגובה: "רוב חברי הנהלה קראו להדיח את רמבח, אך היו"ר הציג מניעות ביורוקרטיות וכתוצאה מלחץ מהעירייה - כסאו נשמר תחתיו לעת עתה. חוסר רצון חברי ההנהלה להיגרר לבתי משפט ולהשפיל את יו"ר הנוכחי בהעלאת סוגיות אישיות על מנת לגרום לו לעזוב את תפקידו גרמו להמשך המצב שבו המנהל ממשיך להתנהל באווירת משבר.

"הוחלט בישיבה כי לאחר 8 שנות כהונתו של אודי (אהוד ) רמבח יתיר כניסת חבר אופוזיציה לוועדת כספים וכוח אדם, וינסה לקדם שקיפות מול הציבור ושיתוף של חברי ההנהלה בקבלת החלטות. טובת השכונה הייתה לנגד עיני חברי ההנהלה בכך שבחרו שלא ללכת בדרך התנגשות משפטית מול היו"ר וכי נושאים כספיים והגרעון יובאו לבדיקת מבקר העירייה".

עוד מסרו כי אם הלקחים מהמשבר הנוכחי לא יופקו על ידי היו"ר  חברי ההנהלה יפעלו להדחתו הסופית של רמבח. עוד מסרו: "עיני השכונה נשואות למנכ"ל/ מנכ"לית הבאה של המנהל, אשר בתקווה יחזיר את השכונה למסלול השגשוג הצמיחה והאחווה וידע להוביל במקצועיות ורגישות את המנהל לטובת כל תושבי פסגת זאב".