ממשיכים למחוק את הר נוף: על רקע המאבק הגדול של תושבי השכונה נגד שינוי שמה, מבדיקת מיינט ו"ידיעות ירושלים" עולה כי באפליקציית הניווט 'WAZE' כבר שונה השם ל'נאות יוסף'.

החיפוש ב־WAZE 

בשבוע שעבר סערה הר נוף בעקבות החלטת ראש העירייה משה ליאון לשנות את שם השכונה. הכל החל בסוף חודש ספטמבר, אז החליטה ועדת השמות בעירייה לשנות את שמו של רחוב הקבלן לרחוב 'הרב עובדיה', לזכרו של מרן. אולם משפחתו של יצחק עבוד לוי ז"ל, שעל שמו נקרא רחוב הקבלן, התנגדה למהלך. לפני כשבועיים הושגה פשרה - שמו של הרחוב יישאר כפי שהיה ואילו שם השכונה ישונה מהר נוף ל'נאות יוסף', על שמותיהם של הרב עובדיה וכן של הרב יוסף שלום אלישיב. בשבוע שעבר אישרה העירייה את המהלך, למרות מחאתם של לא מעט תושבים. כעת מחכים שם לאישור סופי של מועצת העירייה.

החיפוש ב־WAZE 

בינתיים נראה כי השינוי כבר קורם עור וגידים. כך למשל השבוע הונצח השינוי למספר שעות ב־WAZE, כשחיפוש אחר יעד בהר נוף הוביל לתוצאה מפתיעה - שם השכונה הוחלף ל'נאות יוסף'.

שינוי שם השכונה התאפשר ככל הנראה לאחר עריכה של משתמשים, שחלקם יכולים לבצע שינויים. גורמים בחברה הסבירו השבוע כי השינוי הגיע בעקבות החלטת קהילת הגולשים, כפי שנהוג במקרים רבים באפליקציה זו. בעקבות החשש מהטעיית הציבור הוחלט בחברה כי אפשר לעשות שימוש בשני השמות - נאות יוסף והר נוף.