משכנות האומה. צילום: אוהד צויגנברג

בשורה לתושבי משכנות האומה: המינהל הקהילתי בשיתוף עם העירייה יקימו מתנ"ס שכונתי ראשון, זאת לאחר פניות רבות של תושבים שהלינו על כך שאין מקום לקיים פעילות בשעות אחר הצהריים.

בשכונה החדשה יחסית מתגוררים אלפי תושבים, כאשר היא מאופיינת באוכלוסייה שמורכבת גם ממשפחות עם ילדים וגם מאזרחים ותיקים. המתנ"סים בשכונות השונות נותנים מענה בעיקר לאוכלוסיות אלו ולכן החיסרון במתנ"ס הורגש בקרב התושבים.

במינהל קהילתי לב העיר החליטו, בשיתוף עם העירייה, להשמיש את מעונות היום הנבנים בימים אלו למתנ"ס רשמי. משמעות הדבר הכי שבעוד מספר שבועות יחל המתנ"ס לפעול ולקיים פעילויות יומיומות עבור ילדים ועבור הגיל השלישי

יו"ר מינהל קהילתי 'לב העיר', ד"ר אופיר לנג: "אנו שמחים ונרגשים להיערך לפתיחת מעונות יום חדשים לצד הפעלת סטודיו למגוון פעילויות במשכנות האומה לרווחת תושבי האזור, וכחלק מתכנית רוחבית שנמצאת בשלבים מתקדמים לבניית שלוחת מתנ"ס של מינהל קהילתי לב העיר בשכונה.

"ברצוני להודות על האוזן הקשבת של ראש העירייה, משה ליאון ומחזיק תיק המינהלים הקהילתיים אריה קינג, ועל הסיוע המקצועי שניתן לנו ממנכ"ל העירייה מר יצחק לארי, סגנית המנכ"ל, אריאלה רג'ואן והממונה על המבנים מר ארהלה בן נון".