דואר ישראל. צילום: אדווה חולי

תושבי נחלאות זועמים על דואר ישראל. הסיבה: הדוור של השכונה עזב ובמקומו הגיע מחליף שלא הצליח להעביר את הדואר בזמן.

כבר תקופה ארוכה שתושבי נחלאות מתלוננים על עיכוב בהעברת הדואר, דבר שגורם ללא מעט בעיות.

"קרה לי כבר כמה פעמים שקיבלתי התרעות לפני ניתוק של חשמל ומים כי השובר לתשלום אף פעם לא הגיע", מספר אחד התושבים. "הכי חמור זה עיקול לחשבון שהגיע לי מהעירייה, כשאת ההודעה על הדואר הרשום הזה לא קיבלתי".

תושבת אחרת מספרת: "באוקטובר חזרנו לארץ אחרי חודשיים בחו"ל. הגענו הביתה ולהפתעתנו גילינו, ששום דואר לא מחכה לנו. "במשך חודשיים הסתובבתי בלי טסט לרכב", מספרת תושבת אחרת. "פשוט לא קיבלתי את ההודעה לתשלום".

לאחרונה ניסו בדואר ישראל לפתור את הבעיה ואותו דוור פוטר. מי שהוזעק במקומו הוא אותו דוור מיתולוגי, אך הוא ישמש בתפקיד זה לשבועיים בלבד. "מה יהיה אחרי זה? אף אחד לא יודע", מסכם אחד התושבים.

דואר ישראל: "לצערנו, מדובר במקרה נקודתי של דוור זמני אשר חילק דואר בניגוד לנהלים ועבודתו הופסקה לאלתר והנהלים במקום חודדו. כיום עובד בשכונה דוור ותיק אשר מכיר אותה היטב אם כי בבתים רבים בשכונת נחלאות לא מוצבות תיבות מכתבים או מוצבות תיבות שבורות ובמקרים רבים ללא שם, דבר אשר מקשה על דיוק המסירה. בנוסף דברי דואר רבים אינם מחולקים על ידי הדואר, אלא על ידי חברות אחרות. מכל מקום, אנו נערוך בקרות קפדניות לטיב חלוקת דברי הדואר".