גן התקשורת במתחם "גולי קניה" (צילום: mynet)

ברגע האחרון העירייה עושה סיבוב פרסה: אחר הצהריים (שני) הוחלט במנח"י להשאיר את גן התקשורת במתחם "גולי קניה" בגבעה הצרפתית ברגע האחרון, לאחר מחאת ההורים.

היום הגיעו ההורים מלווים בחברת המועצה לורה ורטון (מרצ) לפגישה עם מחזיקת תיק החינוך, חגית משה וראש מנח"י אביב קינן. הפגישה ארכה זמן רב, במהלכה אף עלו הטונים בין קינן לבין נציגת אלו"ט

לבסוף החליטה העירייה בהחלטה דרמטית כי גן החינוך המיוחד לא יפונה מהמתחם למרות שראש העירייה משה ליאון כבר אישר את המעבר. מדובר בניצחון עבור הורי החינוך המיוחד והורי הגנים הרגילים במתחם שטענו לשילוב יוצא דופן שמתקיים כבר שנים ואף איימו להפגין היום בכיכר ספרא.

לורה ורטון (מרצ) אמרה בתגובה: "אנחנו שמחים שנצחנו לשמור על מקומו של גן התקשורת ועל השילוב בין הגנים. שיתוף הפעולה בין חברי המועצה - יוסי חביליו, פלר חסן נחום ואני - ועם ראש מנח"י, מנהלת החינוך המיוחד וסגנית רה"ע חגית משה, הוכיח את עצמו בכך שהייתה הקשבה להורים ותושבים, שזאת תפקידנו.

"אציין גם שמה שהיה מכריע היו דבריהם החזקים של ההורים ואנו מעריכים מאוד את האכפתיות והמעורבות של תושבי השכונה. אנחנו גם מודים לראש העיר שנותן אימון בתושבים, בדרג המקצועי ובנו ואפשר גם את הדיונים וגם קיבל את המסקנות".