קניון רמות עם הקומה השלישית. צילום: באדיבות קניון רמות

רשמית: נפתחה הקומה הנוספת בקניון רמות ירושלים לקהל הרחב. עם פתיחתה של הקומה הנוספת הפך קניון רמות לקניון השני בגודלו בעיר.

הקומה החדשה הגדילה את השטח המסחרי של הקניון ב- 7,000 מ"ר נוספים, ומחסנים בשטח של 2,000 מ"ר. בסך הכללי עומד כיום קניון רמות עם שטח מסחרי של למעלה מ-25,000 מ"ר וכ-6,000 מ"ר מחסנים.

בין הרשתות הנמצאות בקומה החדשה : קרייזי ליין, גולף, טו גו, ספרינג, אלדו תיקים (קונספט ראשון מסוגו בארץ של חברת אלדו) , פיצה האט, הגרה, וופל בר, מטי מועדוני כושר, פעמי פור יו ,תמנון, בזאר שטראוס, שנקיס, פטרול, שאול תמרוקים, אולם אירועים מבית ציון הגדול, סושי שין זו, מסעדת אריק ועוד.  

כמו כן, במסגרת פתיחת הקומה החדשה נוספו 360 מקומות חנייה חדשים לקניון, שיעמדו לרשות הלקוחות ויגדילו משמעותית את שטחי החנייה במתחם. 

"קניון רמות הפך לאחרונה לנגיש במיוחד עם פתיחתה של הכניסה הנוספת לקניון, דרך רחוב הקונגרס הציוני הסמוך ,המהווה נתיב גישה ישיר לקניון ולקומה החדשה", מסבירים בקניון, "הכניסה החדשה לקניון חוסכת מכלי הרכב שיגיעו מכיוון דרום, את פניית הפרסה ברחוב גולדה מאיר לכיוון הקניון".

בנוסף, על פי התכנון של קווי הרכבת הקלה הנוספים בירושלים, מתוכננת לקום תחנת רכבת קלה ממול הכניסה לקניון רמות (ליד הסופר פארם) שתכלול גשר עם מעלית שתוביל ישירות לקומה החדשה של הקניון.

מנכ"ל קניון רמות ירושלים, יאיר ריבלין: "אנו שמחים ומברכים על פתיחתה של הקומה השלישית בקניון רמות ירושלים. הקומה הנוספת מהווה בשורה של ממש עבור תושבי ירושלים והסביבה והופכת את הקניון ל-3 קומות של חוויה ירושלמית עם תמהיל חנויות עשיר ומגוון במיוחד".