לאחר ההצלחה של פסטיבל הצגות הילדים שהתקיים בשנה שעברה בפעם הראשונה בתיאטרון החאן – "משחק ילדים 2" יתקיים בסוף החודש, ב-31 ביולי וב-1 באוגוסט, בניהולה האמנותי של שירה שטרן.

הפסטיבל יכלול הצגות איכות לילדים, כמו "פומי הטפיר" (התיאטרון הארצי לילדים ונוער) שאותו מביים שחקן החאן יואב היימן. היימן זכה באחרונה בפרס המחזה על הצגה זאת, בפסטיבל הצגות הילדים בחיפה. בפסטיבל משתתפים גם  "דרקון עפיפון" (התיאטרון הארצי לילדים ונוער), "הדולפין" עם שיריו האהובים של גידי גוב (תיאטרון השעה הישראלי), "תיבת נח" ו"ארץ עוץ שלי" (שניהם של תיאטרון גושן) ועוד.

פומי הטפיר. צילום: יוסי צבקר

בין ההצגות, בשעות אחר הצהרים, יתקיים הפנינג בחצר החאן הקסומה והקהל הצעיר יוזמן להשתתף בסדנאות יצירה מיוחדות בהשארת עולם התיאטרון, כמו הכנת דמויות ותפאורה של הצגות ועוד. בנוסף לסדנאות היצירה, יתקיימו בפואייה הממוזג גם שעות סיפור שיזמינו את הקטנים ואת הגדולים לעולמות רחוקים של ג'וחא ושל אורחים אחרים מסימיניזר (פרס). 

הדולפין. צילום: עומר שטיין

מחירי כרטיסים להצגות יחלו ב 30 שקלים וכניסה להפנינג בלבד יעלה כ-10 שקלים. תמיכת הקרן לירושלים ניתנו עשרות כרטיסים ללא תשלום עבור ילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם.

לתוכניה המלאה ולרכישת כרטיסים לחצו כאן