נטע ברזילי דקות לאחר זכייתה באירוויזיון 2018. צילום: רועי אלמן

WeWork מגיעה לירושלים, הסיפתח: קיומה של התחרות בשנה הבאה בירושלים מוטל בספק, אבל זוכת האירוויזיון, נטע ברזילי תופיע כבר מחר (ד') בערב בפיס ארנה, במסגרת 'אירוע פרסי היוצר' של חברת WeWork העולמית. האירוע הגדול יכלול טקס הענקת פרסים כספיים ליוצרים שתורמים לקהילה לטובת מימוש הרעיונות שלהם, וכן הופעה של ברזילי, אביב גפן וכיתת אומן עם ראש העירייה, ניר ברקת ומנכ"ל ומייסד WeWork, אדם נוימן. בתוך כך, העבודות להקמתו של סניף WeWork הראשון בירושלים והשביעי בארץ בעיצומן, והוא צפוי להיפתח  כבר בחודש אוקטובר.

חברת WeWork נוסדה בשנת 2010 על ידי נוימן, האמריקאי-ישראלי, כשהרעיון המרכזי והמהפכני שלה הוא יצירת מרחבי עבודה שיתופיים גדולים שמיועדים לכל מי שזקוק למרחב עבודה. הגודל הביא להוזלה בעלויות ההשכרה, וסביבת העבודה המשותפת אמורה לעודד יצירתיות ושיתוף פעולה בין החולקים את חלל העבודה. הרעיון הצליח כל כך, והיום החברה מחזיקה מעל 150 מרחבי עבודה ברחבי העולם ושוויה בשוק מוערך ביותר מעשרים מיליארד דולר.

'אירוע פרסי היוצר' התקיים בפעם הראשונה בשנה שעברה כאשר החברה חילקה פרסים בשווי 20 מיליון דולר ליוצרים וליזמים נבחרים בקהילות ברחבי העולם, כשהתנאי הוא שהיצירה תהיה מהסוג שתורם לקהילה. בשנה שעברה נערך הטקס בתל אביב, והשנה, לקראת פתיחתו של מתחם WeWork בירושלים, במבנה המשביר הישן ברחוב המלך ג'ורג' בעוד מספר חודשים, הוחלט לקיים את הטקס בהיכל הפיס ארנה בעיר.

הטקס יתחיל מחר (ד') בשעה 18:00, יהיה פתוח לכניסה חופשית של הקהל הרחב, ויכלול יריד תעסוקה, ואחריו כיתת אומן בנושא השפעתם של יזמים על עתידם של הערים בישראל, תוך שימוש בחדשנות ויצירתיות ככלי לשינוי, אותה יעבירו ברקת ונוימן. לאחר מכן, יחולקו הפרסים ליוצרים המצטיינים של WeWork, כשלפניהם ואחריהם תיערכנה הופעות חיות של ברזילי, גפן ואפילו אומן החושים ליאור סושרד יפגין את כישוריו.      

להרשמה חינם לאירוע - לחצו כאן.