סימה מיימון בכר, ברגע היציאה מבית האח הגדול. צילום מסך: רשת 13
הירושלמית חוזרת הביתה: לאחר 3 חודשים, בית האח הגדול נפרד אמש (שבת) מאחת מהדיירות היותר פופולריות העונה - הירושלמית סימה מימון בכר. לאחר רגעים מותחים הוקרא שמה של מימון בכר והיא נקראה לעזוב את הבית לאחר שהעבירה בו 92 ימים ולילות.

רגעים ספורים לאחר ההדחה אמרה בכר בראיון בשידור חי: ״מבחינתי הרגעים הכי משמעותיים שלי פה, זה שאחרי הרבה שנים, היה לי את הביטחון להאמין בעצמי, להגיד מה שאני חושבת, להילחם על הדברים שאני מאמינה בהם, להיות אני ולא לפחד פעם ראשונה בחיים,, מה יגידו, יקבלו לא יקבלו, להיות עצמי במאה אחוז״.

רגע ההדחה והפרידה מהדיירים:
סימה בכר מימון, 41, דוגמנית לשעבר, שגדלה בקרית מנחם ומתגוררת כיום לסירוגין במגדלי W בתל אביב ובמיאמי, ארה"ב. בכר מימון למדה בתיכון 'חוות הנוער', במגמת עיצוב אופנה, ולאחר מכן פיתחה קריירת דוגמנות. היא נישאה לכדורגלן בית"ר ירושלים בעבר, אילן בכר, אך בגיל 34 התגרשה ממנו. מאוחר יותר התחתנה עם איש עסקים ישראלי בשם אריק מימון ועברה לגור במיאמי, ויחד איתו היא מגדלת את שלוש בנותיהם. גם מנישואיה הראשונים יש לבכר מימון בת. נקודת השיא בקריירת הדוגמנות שלה היתה ב-2005, עת זכתה בתחרות מיס עולם לנשים נשואות. כיום היא עוסקת בסטיילינג בתחום היופי.