אם אתם פריקים של טריוויה ואנשים שמחפשים אתגר אינטלקטואלי - בוודאי תשמחו לשמוע שמישהו הרים את הכפפה וייסד את טרנד חיי הלילה לאנשים בדיוק כמוכם: ליין של תחרויות טריוויה לילית בפאבים ברחבי הארץ. כעת משחק הטריוויה מגיע למוזיאון ארצות המקרא. 

MyQuiz הוא משחק טריוויה קבוצתי ודינאמי הכולל שאלות ידע כללי וחידות הגיון באווירה של בר לילי עם שתייה ומוזיקה. על מנת להשתתף יש להרכיב קבוצה של עד 6 משתתפים ולהירשם בלינק לפני יום האירוע, או לחילופין להגיע לבד ולהצטוות לקבוצה קיימת.  ביחד עונים על שאלות אקטואליה, תרבות, מוזיקה, היסטוריה, גיאוגרפיה, מדע פופולרי, ספורט ועוד, וניתן לזכות בפרסים אלכוהוליים משובחים.

אילוסטרציה. צילום: freepik

לראשונה ה- MyQuiz מגיע למוזיאון ארצות המקרא ירושלים ב 10.10, והפעם על המוקד: "אומת הסטארט-אפ" עם הסטארט-אפים של המזרח הקרוב מהעת העתיקה אל מול הסטארט-אפים החמים של ישראל הצעירה. פיתוחים והמצאות מלפני אלפי שנים שהיוו פריצת דרך ונוצרו כמענה לצרכי האנושות ושינו את העולם, לצד פיתוחים והמצאות ישראליות אשר ענו על צרכים דומים ומשנים את העולם כיום בתחומי הבריאות, המידע, המים, הסביבה, העירוניות והחלל.

היתרון הגדול הוא, שההשתתפות כוללת כניסה חופשית גם לתערוכות המוזיאון, כך שאת כל הסטארטאפים שיעמדו למבחן ניתן יהיה גם לחוות מקרוב במסגרת תצוגת "סטארט אפ בייבל ניישנס" שמציגה בימים אלה במוזאון, לצד תערוכת הדגל "אל עומק התכלת", תערוכת "אלים, גיבורים ובני תמותה ביוון העתיקה", שלל גלריות המוזיאון ועוד.

אם אתם מרגישים שאתם שולטים באקזיט הישראלי האחרון, מכירים את כל חברות ההזנק בארץ, נושמים אקוסיסטם, מחבבים "נאומי מעלית" או סתם מחפשים בילוי איכותי שהוא קצת יותר מחיי הלילה הרגילים - מקומכם ב-"פאב קוויז" הקרוב שיתקיים לראשונה במוזיאון ארצות המקרא ביום רביעי, 10 באוקטובר החל מהשעה 20:30 ועד השעה 22:30. להרשמה לחצו כאן