תחנצ הרכבת כיכר ספרא. צילום: לירן תמרי

דקירה באמצע היום בכיכר ספרא: אלמוני דקר גבר כבן 30 בצוואר באמצעות בקבוק זכוכית באורח בינוני בסביבות השעה 11:46 סמוך לתחנת הרכבת כיכר ספרא במרכז העיר.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לפצוע שנדקר בפלג גופו העליון ופינו אותו לביה"ח שערי צדק. על פי המשטרה הדוקר נוטרל במקום.

זירת האירוע בכיכר ספרא. צילום: לירן תמרי

זירת האירוע בכיכר ספרא. צילום: לירן תמרי

 צילום: לירן תמרי

על פי עדויות מהשטח האלמוני דקר את הפצוע בצווארו. בעל חנות סמוכה אמר לחדשות מיינט: "הדקור ישב יחד עם אשתו. לפתע הגיע בחור והפתיע אותו. הוא דקר אותו עם שבר בקבוק בצוואר. הוא אחד האנשים הטובים שאני מכיר קשה לי לחשוב שהוא מסוכסך עם מישהו".

פראמדיקים של מד"א ישראל וינגרטן ויהונתן מאירסדורף סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו סמוך לתחנת הרכבת הקלה גבר כבן 30 בהכרה מלאה. הוא ישב על כסא וסבל ממספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון. לאחר טיפול ראשוני העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו תוך המשך טיפול שכלל עצירת דימום חבישה ומתן נוזלים, כשמצבו מוגדר קל עד בינוני ויציב".

אירועים שוטפים:

12:16: שוטרים שהיו בקרבת מקום השתלטו על החשוד שככל הנראה פצע אדם אחר באמצעות בקבוק זכוכית שהיה במקום ככל הנראה בעקבות ויכוח ועצרו אותו. הפצוע פונה לקבלת טיפול בבית החולים.

12:10: הפצוע הגיע לשערי צדק

11:49: הדוקר נעצר במקום

11:46: דיווח ראשוני: אלמוני דקר כבר כבן 30 בתחנת הרכבת סמוך לכיכר ספרא.