גיוס מוצלח לסטארט אפ מקומי – ארבעים וחמש מיליון דולר​

הסטארטאפ הישראלי Coro גייס 45 מיליון דולר בסבב הגיוס האחרון שלו. למרות התקופה הנוכחית של חוסר ודאות, לרבות חוסר יציבות פוליטית בישראל, הצליחה Coro למשוך משקיעים, כאשר Energy Impact Partners מובילה את סבב הגיוס, ומשתתפות גם המשקיעים הקיימים Balderton Capital ו-JVP.

תוכן עניינים

תכירו – Coro!

Coro מפתחת פלטפורמת אבטחה לעסקים קטנים ובינוניים שאין להם צוותי אבטחת IT ייעודיים. החברה שמה לה למטרה לספק מערכת אוטומטית המתחברת למיילים, מסדי נתונים ואפליקציות ענן של עסקים, תוך הגנה עליהם באמצעות ממשק פשוט וידידותי למשתמש. מנכ”ל החברה, גיא מוסקוביץ, השווה את החברה לאמזון בכך שהיא מעמידה את אבטחת הסייבר לעסקים בכל הגדלים, במחיר הוגן ובתפעול קל. ל-Coro טוענים שיש לה יותר מ-5,000 לקוחות במגזרים שונים, כגון פיננסים, בריאות, קמעונאות ולוגיסטיקה.

מטרת המימון

המימון האחרון של Coro ישמש להרחבת פעילותה בשיקגו ואוסטין, שם ממוקמים מרכזי המכירות והתמיכה שלה. החברה הייתה ברובה רחוקה מעיני הציבור מאז הקמתה בשנת 2014. עם זאת, החברה הודיעה על נוכחותה לעולם בשנה שעברה כשהשלימה סבב גיוס של 80 מיליון דולר. לדברי מוסקוביץ, החברה העדיפה לקבל טכנולוגיה ייחודית, משקיעים, לקוחות ושיעורי צמיחה המצביעים על חברה המתרחבת במהירות לפני פנייה לתשומת לב תקשורתית.

מוסקוביץ’ מייחס את סבב הגיוס המוצלח של החברה להצעת הערך הייחודית שלה, לקצב הצמיחה לטווח ארוך וליחסי העבודה שהיא טיפחה עם המשקיעים. מוסקוביץ מדווח גם כי החברה חוותה ארבע שנים רצופות של צמיחה של 300% בהכנסות, הכפילה את עובדיה והחתימה למעלה מ-100 לקוחות חדשים. התחזית של קורו לשנה זו היא עלייה נוספת של 300% בהכנסות.

הערך המוסף שמציעה המערכת של Coro

המערכת האוטומטית של החברה יכולה לעזור לעסקים קטנים ובינוניים להפוך פחות פגיעים להתקפות סייבר. הממשק של Coro תוכנן כך שיהיה קל להבנה, ומאפשר לעסקים לנהל את אבטחת הסייבר שלהם ללא צורך בצוותי אבטחת IT ייעודיים. הידידותיות למשתמש של הפלטפורמה עשויה להקל על עסקים להתייחס ברצינות לאבטחת סייבר ולהשקיע באמצעים מתאימים כדי להגן על העסקים שלהם מפני איומים מקוונים.

דילוג לתוכן